ETYKIETY

– Najnowocześniejsza technologia Flekso
– Wyjątkowa jakość druku
– brak kosztów przygotowalni
– Szerokie możliwości marketingowe

produkujemy

etykiety samoprzylepne z roli na role przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologi. Gwarantujemy doskonałe odwzorowanie kolorów i pełne możliwości personalizacji graficznej. Nasze etykiety wyróżnią twój produkt na tle konkurencji. Indywidualizacja projektu etykiety to inwestycja w proces tworzenia identyfikacji marki. Wsparciem dla technologii Flekso są przepychane etykiety na papierze, które drukujemy metodą offsetową. Przyciągnij uwagę Klientów unikatowością i estetyką etykiety, która znajdzie zastosowanie w różnych sektorach gospodarki.

Produkty PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Wzrost konsumenckiej świadomości ekologicznej motywuje nas do uwzględniania wyjątkowo ekologicznych rozwiązań i ulepszania naszych strategii zrównoważonego rozwoju. Wychodzimy poza typowe odpowiedzi i trendy – jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać etykietę zgodną z identyfikacją Twojej marki.

Prosty Design

Wyróżnij swój produkt dzięki prostemu i efektywnemu przekazowi. Etykiety zaprojektowane zgodnie z zasadą Ecodesign łączą estetykę z przejrzystością.

Czysty Recykling

Wybierz prawdziwy recykling. Etykiety są wykonane z materiału, który następnie służy do ponownej produkcji opakowań, czyniąc całym proces wyjątkowo ekologicznym.

Łatwe do Zmycia

Idealne dla szklanych opakowań zwrotnych. Nasze etykiety są łatwe do odklejenia, co pozwala na ponowne użycie butelek.

Łatwe do Usunięcia

Etykiety, które idealnie przylegają i łatwo się usuwają. Po usunięciu nie pozostawiają śladów kleju czy składników chemicznych.

Myśl Ekologicznie

Ogranicz zużycie energii z naszymi etykietami. Wybierając materiały o mniejszej grubości, oszczędzasz surowce i pomagasz chronić naszą planetę.

Odnawialność

Zmniejsz eksploatację zasobów naturalnych. Nasze etykiety są wytwarzane z materiałów z recyklingu, które mogą stanowić do 99% zawartości.

Wielokrotne Użycie

Wybierz etykiety dla opakowań powtórnie używanych. Pozwalają na wielokrotne użycie, czyszczenie i napełnianie.

Certyfikat FSC

Dbamy o środowisko. Używamy papieru z drewna pochodzącego z lasów certyfikowanych FSC, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju.