ETYKIETY

– Najnowocześniejsza technologia Flekso
– Wyjątkowa jakość druku
– brak kosztów przygotowalni
– Szerokie możliwości marketingowe

produkujemy

etykiety samoprzylepne z roli na role przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologi. Gwarantujemy doskonałe odwzorowanie kolorów i pełne możliwości personalizacji graficznej. Nasze etykiety wyróżnią twój produkt na tle konkurencji. Indywidualizacja projektu etykiety to inwestycja w proces tworzenia identyfikacji marki. Wsparciem dla technologii Flekso są przepychane etykiety na papierze, które drukujemy metodą offsetową. Przyciągnij uwagę Klientów unikatowością i estetyką etykiety, która znajdzie zastosowanie w różnych sektorach gospodarki.

Produkty PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Wzrost konsumenckiej świadomości ekologicznej motywuje nas do uwzględniania wyjątkowo ekologicznych rozwiązań i ulepszania naszych strategii zrównoważonego rozwoju. Wychodzimy poza typowe odpowiedzi i trendy – jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać etykietę zgodną z identyfikacją Twojej marki.

Design Sauté

Etykiety o prostym i przejrzystym, a efektywnym przekazie. Zaprojektowane zgodnie z zasadą ecodsign. Upraszczamy zachowując estetykę i klarowność Twojej etykiety.

Clean flake

Etykiety wykonane z materiału, który następnie służy do ponownej produkcji opakowań, czyniąc całym proces wyjątkowo ekologicznym. To jest prawdziwy recykling.

Wash off

Etykiety przeznaczone przede wszystkim dla szklanych opakowań zwrotnych. Są łatwe do odklejenia w procesie czyszczenia, pozwalając na ponowne użycie butelek.

Removable

Etykiety, które idealnie przylegają do powierzchni Twojego produktu. Natomiast po usunięciu nie pozostawiają śladów kleju czy składników chemicznych.

Think thin

Etykiety o ograniczonym zużyciu surowców. Produkowane zgodnie z zasadą: mniej znaczy więcej. Specjalne materiały zmniejszają podkład, zachowując właściwości etykiety.

ReNew

Etykiety wytwarzane z materiałów z recyklingu. Zawartość materiału recyklingowego może wynosić do 99% zmniejszając poziom eksploatacji zasobów naturalnych.

Multicycle

Etykiety dla opakowań powtórnie używanych. Pozwalają na wielokrotne użycie, czyszczenie i napełnianie, zachowując wszystkie właściwości i jakość druku i kleju.

FSC

Używamy papieru z drewna pochodzącego z lasów certyfikowanych FSC. Nie niszczymy środowiska, a przyczyniamy się do utrzymywania zrównoważonego rozwoju.